No menu items!

leke

Skandali: Babë e bir, rivalë në tenderin 100 milionë lekë të Veliajt

Skandalet e abuzimeve me prokurimet nuk njohin kufi. Rasti më i fundit është regjistruar në Bashkinë e Tiranës, me një tender me vlerë 100 milionë lekë. Babë e bir kanë qenë konkurentët e vetëm në garën e hapur nga...

Si është mbyllur kjo javë për valutat kryesore? Zhvlerësohet ndjeshëm monedha vendase

Monedha europiane e ka mbyllur këtë javë pozitivisht pasi në raport dje është blerë sot me 121.4 lekë dhe është shitur me 122 lekë sipas kursit të këmbimit lokal. Paundi britanik gjithashtu ka regjistruar rritje këtë të premte pasi në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img