No menu items!

kursi

Kursi i këmbimit/ Çfarë ka ndodhur sot me valutat kryesore përballë monedhës vendase?

Monedha europiane vazhdon të qëndrojë në kuota të qëndrueshme sikurse edhe ditën e djeshme duke vijuar sërish të blihet edhe sot me 121 lekë dhe të shitet me 121.6 lekë. Ndërkaq Paundi britanik sipas kursit të këmbimit lokal blihet sot...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img