No menu items!

kupa e botes

Katar 2022/ Spanja përballet me Gjermaninë, Mesi kundër Levandovskit

DOHA - Botërori “Katar 2022” ka zbuluar fazën e tij finale, me kombëtaret që kanë zbuluar se kush do të jenë kundërshtaret e tyre në grupe dhe me cilat do të përballen nëse kualifikohen. Katari si vend organizator u vendos...

Shorti i pamëshirshëm, jashtë Botërorit do të mbetet Italia ose Ronaldo

Europa kompletoi xhiron e saj të parë të kualifikueseve të Botërorit në mesin e muajit nëntor, lidhur me eliminatoret për Botërorin 2022, ku Holanda ishte e fundit nga kombëtaret e mëdha që preu biletën direkte për në Katar. Sot,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img