No menu items!

kukes

Kukës: Kamionçina del nga rruga, humb jetën 37-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Arrën të Kukësit. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një 37-vjeçar, ka humbur kontrollin e kamionçinës duke dalë nga rruga, dhe si pasojë ka humbur...

Kokainë dhe lojëra fati/ RENEA aksion në Kukës, arrestohet organizatori (Video)

Policia e Kukësit, në bashkëpunim me forcat RENEA, ka finalizuar operacionin e koduar “Vila”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike dhe të ushtrimit të paligjshëm të lojërave të fatit. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img