No menu items!

kualifikuese

Holanda pret biletën në Botëror, Turqia dhe Ukraina shpresojnë te “Play Off-i”

Kualifikueset e Botërorit 2022 dhanë veridiktet e tyre. Holanda mundi 1-0 Norvegjinë në një sfidë ku vuajti jo pak. Për të parë golin na duhej të prisnim 84 minuta lojë. Berguijn tregon gjithë potencialin e tij, me “rrjetë” vendimtare....
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img