No menu items!

konflikt

E rëndë në Elbasan/ Qëllohet me thikë për vdekje 28-vjeçari, plagoset i vëllai

Një ngjarje e rëndë u shënua mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit, ku nga përleshja mes disa të rinjve ka humbur jetën 28-vjeçari Florenc Kovaçi, ndërsa vëllai i tij Mikel Kovaçi, 19 vjeç ndodhet i shtruar në Spitalin...

“Der Spiegel”: Ballkani kërcënohet nga një konflikt i ri

Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një artikull situatës në Ballkan, ku paralajmërohet se në rajon do të nisë një konflikt i ri, dhe për këtë faji i hidhet BE. Unioni me politikën e saj të jashtme është...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img