No menu items!

komisioni europian

Komisioni Europian mbështet protestat në Shqipëri

Qytetarët në Shqipëri dhe më gjerë kanë shqetësime legjitime për rritjen e çmimeve, tha Komisioni Evropian. Deklarata vjen pasi kryeministri Edi Rama tha një ditë përpara se kryediplomati i BE-së Josep Borrell të vizitonte Tiranën, se një zyrtar i...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img