No menu items!

komision hetimor

Rama dëshmon sot në Komisionin Hetimor: Impiantet shëruan gangrenat e mbetjeve

Disa orë para se të dëshmojë para Komisionit Hetimor Parlamentar, Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një postim në rrjetet sociale në lidhje me inceneratorët. Rama thotë se gangrenat e fushave me plehra në Elbasan, Fier, Durrës dhe Tiranë janë shëruar...

Veliaj dëshmon në Komisionin për Inceneratorët, debate dhe replika

Komisioni Hetimor Parlamentar për Inceneratorët po zhvillon sot një tjetër seancë me pyetjen e politikanëve. Përpara komisionit ka dalë sot kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në fokus të debateve u bë një shkresë e kryebashkiakut Veliaj ku jepej...

Basha: Rama ka urdhëruar mosngritjen e Komisionit Hetimor për çështjen Beccheti

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, është deklaroi se kryeministri Edi Rama pagoi 120 milionë euro për luftën personale me biznesmenin italian Francesco Becchetti. Në një konferencë me gazetarët nga sela blu, Basha u shpreh Rama mund ta vonojë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img