No menu items!

komision heitmor

Berisha për Portin e Durrësit: Do e dërgojmë në Gjykatën Kushtetuese dhe do ngremë Komision Hetimor

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka vijuar me akuzat e tij ndaj kryeministrit Edi Rama, për projektin për Portin e ri turistik të Durrësit. Në një deklaratë për mediat nga selia blu, Berisha nënvizoi se Partia Demokratike po përgatit...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img