No menu items!

kokaine

Gjirokastër/ 39-vjeçari kapet në hotel me kokainë

Një 39-vjeçar është proceduar penalisht, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në ambientet e një hoteli ku qëndronte, u gjet një sasi e vogël lënde narkotike e dyshuar kokainë dhe një shkop(shufër) metalik(dyshohet si armë e ftohtë). Policia njofton se 39-vjeçari...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img