No menu items!

klandestine

Trafikonin klandestinë kundrejt pagesës, goditet grupi i strukturuar kriminal

Në kuadër të operacionit policore ‘Perimetri’, policia e Korçës ka vënë nën pranga 4 persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi trafikonin klandestinë kundrejt pagesës. Grup i strukturuar kriminal, ushtronte aktivitetin e kundërligjshëm në fushën e dhënies së...

Me 6 emigrantë në makinë, nuk i bindet policisë për të ndaluar

Kishte mbushur makinën me emigrantë të paligjshëm dhe pse policia i ka bërë shenjë të ndalonte, ai ka shtuar shpejtësinë. Bëhet fjalë për korçarin me Fatjon Muça, 39 vjeç i cili nuk i është bindur policisë, pasi në makinën tij...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img