No menu items!

kerkim

EMRI | Në kërkim nga Italia, 47-vjeçari arrestohet në Pogradec

Një 47-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, është arrestuar në Pogradec. Taulant Agushi është dënuar nga Gjykata e Torinos në Itali me 9 vjet e 10 muaj burg, për veprën penale “Trafikimi i narkotikëve”. Interpol Tirana, në bashkëpunim me...

Shpallet në kërkim babai i Florenc Çapjas, iu gjet një makinë e vjedhur në servis

Policia e Elbasanit ka shpallur në kërkim Fejzulla Çapjan, babain e të shumëkërkuarit Florenc Çapja. Në servisin e 64-vjeçarit është sekuestruar një automjet tip “Alfa Romeo”, pa targa, i cili rezulton i vjedhur në Kavajë, më 18 prill të vitit...

Arrestohet 27-vjeçari i kërkuar për vrasje

Një 27-vjeçar është arrestuar në flagrancë këtë të mërkurë në kryeqytet, pasi ishte i shpallur në kërkim kombëtar për vrasje dhe prodhimin e shitjen e lëndëve narkotike. I arrestuari, Lulzim Spahija, 27 vjeç, banues në Lushnjë, ka vrarë shtetasin Ferdinand...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img