No menu items!

katar 2022

Botërori i pestë për Ronaldon, 37-vjeçari thirret për “Katar 2022”

Kristiano Ronaldo do të ketë një tjetër mundësi për të shtuan trofe në kabinetin e tij, por edhe të kombëtares. 37-vjeçari është thirrur nga trajneri Fernando Santos për të qenë pjesë e skuadrës në Katar 2022. Ky është Botërori i...

Katar 2022/ Spanja përballet me Gjermaninë, Mesi kundër Levandovskit

DOHA - Botërori “Katar 2022” ka zbuluar fazën e tij finale, me kombëtaret që kanë zbuluar se kush do të jenë kundërshtaret e tyre në grupe dhe me cilat do të përballen nëse kualifikohen. Katari si vend organizator u vendos...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img