No menu items!

karlo anceloti

Ancelotti “përjashton” Barçën nga gara për titull

Carlo Ancelotti, në një konferencë për shtyp, flet për javën e vështirë të Real Madridit për shkak të rasteve të shumta me Covid-19, përfshirë ato të Marcelos dhe Asensios, ndërsa Modric u negativizua: “Kemi pasur disa pengesa, por anët...

Ançeloti i tregon derën Hazardit: Nëse ka dëshirë mund të largohet

Në Madrid nuk kanë kohë për t’u qarë për barazimin përballë Osasunës, sepse në prag është ndeshja kundër Elçes. Trajneri i Realit të Madridit, Karlo Ançeloti, ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp ku ka folur për këtë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img