No menu items!

kapital

Juventus në hetim për mashtrim, 282 milionë euro fitime kapitale

Në hetimin e prokurorit të Torinos dhe “Guardia di Finanza” për llogaritë e Juventusit del edhe emri i Cristiano Ronaldos. Në fakt, ka hetime edhe për marrëdhëniet ekonomike mes klubit bardhezi e kampionit portugez. Do të kalohen në sitë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img