No menu items!

kamuflimi

Shiste në dyqan armë zjarri, gjahu e sportive të futura kontrabandë, arrestohet pronari (Video)

Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin e koduar “Kamuflimi” duke arrestuar pronarin e një dyqani që shiste armë kontrabandë dhe i shiste pa regjistruar duke i kamufluar në dyqanin që kishte për shitje të armëve me leje. Si rezultat, në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img