No menu items!

kamioncin

Kukës: Kamionçina del nga rruga, humb jetën 37-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Arrën të Kukësit. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një 37-vjeçar, ka humbur kontrollin e kamionçinës duke dalë nga rruga, dhe si pasojë ka humbur...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img