No menu items!

jozefina topalli

Përlotet Topalli: S’jam larguar nga PD, nuk e mendoja të korruptohej opozita

Ish-kryeparlamentrja dhe ish-nënkryetarja e Partisë Demorkatike, Jozefina Topalli është përlotur teksa u ngjit në podium për të marrë fjalën në Kuvendin Kombëtar. Topalli u shpreh se kurrë nuk është larguar nga Partia Demorkatike edhe pse krijoi një forcë të re...

I përmendi emrin, Topalli i kthen përgjigje Ramës: Po të isha unë s’do kishte as histori me inceneratorë

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, në një reagim të shkurtër në rrjetet sociale i ktheu përgjigje Kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit e përmendi emrin në Komisionin Hetimor për Inceneratorët, ku po jep dëshminë e tij. “Zoti dëshmitar, Po të ishte...

Topalli reagon për referendumin kundër Bashës: Më pas radhën e ka Rama

Ish-deputetja demokrate dhe ish-kryeparlamnetarja Jozefina Topalli ka reaguar lidhur me referendumin që po zhvillohet në PD për të shkarkuar Lulzim Bashën si kryetar të partisë. Në një status në Facebook, Topalli shkruan se në votime kanë shkuar demokratë dhe themelues...

Berisha ”non grata”/ Topalli: Gabim i SHBA-ve

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, ka komentuar shpalljen “non grata” të ish-kryeministrit Sali Berisha nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. E ftuar në emisionin “Quo Vadis” në Vizion Plus, Topalli e cilësoi këtë vendim “një gabim”, teksa theksoi se Berisha...

A do ta sfidojë Berishën për kreun e PD-së? Ja si përgjigjet Topalli

Ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli deklaroi se “Foltorja” e ish kryeministrit Sali Berisha është lëvizja më e madhe politike në 30 vitet e fundit. E ftuar në Klan News, Topalli shprehu gatishmerinë për të kontribuar për reformimin e...

A do të jetë në foltoren e ish-kryeministrit Berisha? Ja si përgjigjet Topalli

Ish-kryeparlamentarja dhe nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli ka shprehur publikisht mbështetjen për foltoren e ish-kryeministrit Sali Berisha. Edhe pse pranon se reagimi i tij është i vonuar dhe se kjo vonesë ka sjellë kosto të mëdha për PD dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img