No menu items!

jordan daci

‘30 qershori’, juristi Daci: Zgjedhjet ishin antikushtetuese

Juristi Jordan Daci, i ftuar në emisionin “Edicioni i Pasdites” në Syri Tv, foli për zgjedhjet e 30 qershorit. Daci theksoi se opinioni i Venecias është kontradiktor, duke shtuar se zgjedhjet ishin kontradiktore. Jordan Daci: “Opinioni i Venecias është kontradiktor dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img