No menu items!

jan prenga

Rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës, SPAK mbyll hetimin

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka mbyllur hetimet për rrëmbimin e Jan Prengës. SPAK ka dërguar për gjykim të akuzuarit Dritan Rexhepi, Gentjan Funiqi, Martin Bleta e Korado Kështeja. Gjithashtu të pandehur janë marrë Artan...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img