No menu items!

ivica dacic

Daçiç: Serbët do rezistojnë nëse Kurti sjell policinë shqiptare në veri të Kosovës

“Asnjëherë nuk ka pasur policë shqiptarë në veri të Kosovës dhe nëse kjo ndodh, serbët do të rezistojnë dhe askush nuk mund t’i ndalë”. Kështu u shpreh ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç në një intervistë për Euronews...

Daçiç: Kosova të ndërrojë emrin, është fjalë serbe

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçi♪, ka bërë një reagim për një vendim që në objektin e Kuvendit të Kosovës të mos shërbehen produkte serbe. “Nuk jam i befasuar nga asgjë. Por pas kësaj ata duhet ta ndërrojnë edhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img