No menu items!

ivi kaso

Kaso: Partia iu kthye sot demokratëve

Pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për të njohur statutin e Kuvendit të 11 dhjetorit, përfaqësuesi ligjor i Komisionit të Rithemelimit, Ivi Kaso deklaroi se gjykata i ktheu vulën dhe selinë demokratëve duke njohur shkarkimin e Lulzim Bashës dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img