No menu items!

ilir shaqiri

Iliri zbulon se çfarë i tha Donaldi në momentin e fitores

Mbrëmjen e djeshme në post “Big Brother VIP”, e gjithë vëmendja ka shkuar tek fituesi i madh, balerini Ilir Shaqiri. Në fjalën e tij ndër të tjera, Iliri ka treguar se çfarë i ka thënë Donaldi kur e ka përqafuar...

Fitoi “Big Brother VIP”, mediat italiane shkruajnë për triumfin e balerinit Ilir Shaqiri

Fitorja e Ilir Shaqirit ka tërhequr vëmendjen e mediave italiane. Edicioni i parë i “Big Brother Vip Albania” përfundoi të premten pas katër muajsh spektakël televiziv, ku mori pjesë edhe Ilir Shaqiri, i cili arriti të fitojë dhe çmimin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img