Wednesday, June 7, 2023

gjirokaster

Gjirokastër/ 39-vjeçari kapet në hotel me kokainë

Një 39-vjeçar është proceduar penalisht, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në ambientet e një hoteli ku qëndronte, u gjet një sasi e vogël lënde narkotike e dyshuar kokainë dhe një shkop(shufër) metalik(dyshohet si armë e ftohtë). Policia njofton se 39-vjeçari...

Zjarr në një banesë në Gjirokastër, humb jetën 16-vjeçarja

GJIROKASTËR – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, ku një e mitur ka ndërruar jetë për shkak të një zjarri në banesën e saj. Mbrëmjen e sotme, në banesën e saj dykatëshe, në fshatin Derviçan të Gjirokastrës,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img