Wednesday, June 7, 2023

erion brace

Përgjimet për biznesmenin Rezart Taçi/Ja dokumenti që futi në sherr Braçen me Ervin

Kuvendi u përfshi sot nga debate të forta, pasi deputeti i PD-së, Ervin Salianji akuzoi se ish-zv.kryeministri Erion Braçe rezulton i përfshirë në përgjimet për pastrim parash të biznesmenit Rezart Taçi, të shpallur në kërkim nga SPAK. Gjatë fjalës...

“O kone, mos më fol mua ashtu”/ Tension në Kuvend, Salianji sulet të godasë Braçen (Video)

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur sot në Kuvend. Ka qenë deputeti Ervin Salianji ai që ka marrë fjalën në Kuvend, dhe nisi të fliste për dosjen e përgjimeve italiane. Kundërpërgjigjja nga deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Braçe bëri...

“Shpërthen” Braçe: Nuk mund të flasë Basha gjithë kohës

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka reaguar ashpër gjatë seancës së sotme plenare në Parlament. Ai ka nisur të ngrejë tonet e zërit ndërsa i ka kërkuar kryeparlamentares së Kuvendit që mos të flasë lideri i Partisë Demokratike,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img