No menu items!

drejtesia

Drejtesia e re e kapur apo kali i ngordhur Soros – Rama

Nga: Sali Berisha Miq, keto dite Euronews Albania publikoi studimin e tij te opinionit, ne te cilin konstaton se sot 6 vite pas fillimit te saj reforma e drejtesise ne Shqiperi, reforma me e kushtueshme dhe me e propaganduar ne...

Drejtësia ka të dhëna/ Bardhi: Disa politikanë flasin në telefon me kriminelë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi tha në emisionin “Opinion” se organet ligjzbatuese shqiptare kanë të dhëna për politikanë të lidhur me krimin e organizuar dhe nuk veprojënë. Bardhi tha se kjo ndodh pasi palët shkëmbejnë favore me...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img