No menu items!

covid 3

Zjarr në mjediset e COVID-3 në QSUT

Ambientet e Spitalit Covid 3 janë përfshirë nga flakët paraditen e kësaj të shtune. Mësohet se zjarri është vënën nën kontroll në kohë dhe nuk ka pacientë apo persona të tjerë të lënduar. Zjarri ka rënë në katin e parë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img