Wednesday, June 7, 2023

bitcoin

Bitcoin arrin rekordin e ri

Tregu i kriptomonedhave është në nivele rekord, pasi Bitcoin kapërceu duke arritur në 68,000 dollarë të martën në mëngjes. Çmimi i Bitcoin u ngrit mbi 68,000 dollarë në një kohë kur tregjet kanë qenë në rritje që nga fillimi...

Kryetari i ri i Nju Jorkut dëshiron të paguhet me bitcoin

Eric Adams, kryetar i zgjedhur i qytetit të Nju Jorkut, tha se dëshiron që tre çeqet e para të pagesës t’i marrë në bitcoin. Ish-kapiteni i policisë u zgjodh këtë javë dhe do të marrë detyrën në fund të mandatit...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img