No menu items!

big brother

Iliri zbulon se çfarë i tha Donaldi në momentin e fitores

Mbrëmjen e djeshme në post “Big Brother VIP”, e gjithë vëmendja ka shkuar tek fituesi i madh, balerini Ilir Shaqiri. Në fjalën e tij ndër të tjera, Iliri ka treguar se çfarë i ka thënë Donaldi kur e ka përqafuar...

Fifi përlotet kur flet për Granitin: Më pëlqen shumë

Fifi është përlotur për shkak të situatës që është krijuar në shtëpi dhe ndarjeve të banorëve në grupe. Mbrëmjen e kaluar, teksa fliste me Beatrixin duke i shpjeguar situatën në të cilën ndodhej, pranë tyre u afrua dhe Graniti. Gjatë...

Fifi përplaset keq me Monikën: Ta tregoj unë ty

Fifi është përplasur ditën e sotme me aktoren Monika Lubonja në shtëpinë e "BBV". Në fakt debati mes tyre nisi që në orët e para të ditës dhe mesa duket ka vijuar akoma. Ajo që bën habi është fakti...

Fifi i harron fjalët e Granitit, i jep për të ngrënë

Fifi u shkatërrua emocionalisht pas deklaratës së Granitit se ky i fundit e shikon si motër. Për të u kërkua ambulanca, mirëpo kjo skenë nuk u tregua nga Big Brother, por lajmi u shpërnda me video në rrjetet sociale. Fifi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img