No menu items!

beteje

Berisha: Situata në vend është alarmante, PD-ja të dalë në fushëbetejë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha deklaroi se situata në vend është më alarmante se kurrë, ndaj dhe partia duhet të dalë në fushëbetejë. Gjatë fjalës së tij në mbledhjen e Këshillit Kombëtar, Berisha u shpreh se Tirana nuk mund...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img