Wednesday, June 7, 2023

baste sportive

Duka i kërkon qeverisë që të rikthejë bastet sportive në Shqipëri

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka dhe drejtuesit e klubeve sportive në vend, kërkojnë që qeveria shqiptare të rikthejë sërish bastet sportive. Gjatë një takimi të organizuar këtë të martë me përfaqësues të Ligës Profesioniste të Futbollit...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img