No menu items!

baldwin

Vrasja në shesh xhirim, aktori Alec Baldwin zbulon kush ia dha armën

Aktori i njohur, Alec Baldwin, ka folur sërish për tragjedinë e ndodhur një ditë më parë në shesh xhirim, ku ai vrau aksidentalisht kinematografen Halyna Hutchins dhe plagosur regjisorin Joel Souza, teksa xhirohej filmi “Rust”. Aktori Baldwin është shprehur se...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img