No menu items!

asteroid

Një asteroid po vjen drejt Tokës, ja kur do të kalojë nëpër planet

Një asteroid me madhësinë e Kullës Eiffel po vjen drejt Tokës dhe sipas shkencëtarëve do të kalojë nëpër planetin tonë në fillim të dhjetorit. Emri i tij është “Nereas” dhe gjatësia e tij arrin 330 metra. Sipas shërbimit të gjurmimit...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img