No menu items!

armatosje

SHBA do të armatosë Ukrainën me raketa kundër anijeve ruse

Zyrtarët amerikanë po konsiderojnë armatosjen e ushtrisë ukrainase me raketa të avancuara kundër anijeve, ka raportuar agjencia e lajmeve Reuters. Duke cituar zyrtarë të administratës së Biden, raporti thotë se Shtëpia e Bardhë mund t'i ofrojë Kievit, Boeing Harpoon dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img