No menu items!

alban semaku

”Semakut iu ngrit kurth nga persona të njohur”/ Detaje nga vrasja në Peqin

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Peqin, ku u gjet i vrarë Alban Semaku. Burime për ''Konfidenciale.com'', bëjnë me dije se Semakut i është ngritur kurth dhe se persona...

Ish-anëtar i bandës së Lushnjes dhe me dy emra, ky është 38-vjeçari i ekzekutuar në Peqin (Foto)

Policia ka bërë të mundur identifikimin e personit i cili u ekzekutua ditën e sotme në Peqin, trupi i pajetë i të cilit u gjend pranë lumit Shkumbin. Sipas informacioneve zyrtare, viktima është identifikuar si Alban Semaku, 38 vjeç...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img