No menu items!

95 vjec

Berisha ”betohet” në Kurbin: Do jem në politikë deri 95 vjeç

Sali Berisha i ka bërë thirrje Lulzim Bashës që të dalë dhe të tregojë para qytetarëve për dosjet “Muzin” dhe “Toyota Yaris”, teksa thotë se kryedemokrati për burg për shkak të këtyre dy dosjeve. Ish-kryeministri u shpreh se Basha u...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img