Wednesday, June 7, 2023

11 dhjetori

Maliqi krah Berishës: 11 Dhjetori, Dita e madhe e demokracisë dhe fillimit të rënies së Rilindjes së krimit

Deputeti Lefter Maliqi, deklaroi se 11 Dhjetori do të jetë dita e madhe e domokracisë dhe fillimi i rënies së Rilindjes së krimit. Bashkangjitur me foton krah për krah me ish-kryeministrin Sali Berisha, Maliqi shprehet se vetëm foltorja historike e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img